Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 “Mistrzowie i patrioci” – sukces naszej uczennicy
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

“Mistrzowie i patrioci” – sukces naszej uczennicy

12.12.2019

Informujemy, że nasza uczennica Marta Filip z klasy 1B wzięła udział w konkursie ,,Mistrzowie i patrioci” organizowanym przez Instytut Łukasiewicza pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Konkurs miał na celu upamiętnienie największych postaci polskiego sportu okresu dwudziestolecia międzywojennego. Projekt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, wpłynęło niemal 1200 zgłoszeń z kilkuset szkół w całej Polsce! Marta otrzymała nagrodę w postaci gry planszowej oraz list gratulacyjny, w którym podziękowania są kierowane także do Pani profesor Hanny Ziółkowskiej, opiekunki projektu. Serdecznie gratulujemy!