Home 9 Aktualności 9 Święto Niepodległości

10.11.2019

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Najpierw wspólne zdjęcie w kształcie jedynki wykonane z drona, potem, o godz. 11:11 wspólne odśpiewanie hymnu. Następnie debata kandydatów do Samorządu Uczniowskiego, głosowanie i ogłoszenie wyników. Na zakończenie rozstrzygnięto też konkurs na “Kotylion 3D”. A wszystko to w ramach szkolnych obchodów Święta Odzyskania Niepodległości

W skład nowego Samorządu Uczniowskiego weszli: Zarząd – Igor Świlski, Nikola Kusio, Julia Laskowska; zespół ds. promocji szkoły – Łukasz Ćwikałowski, Oliwia Maszycka, Marcin Górski. Gratulujemy!

Konkurs na “Kotylion 3D” wygrała klasa 1 A, której kotylion z biało-czerwonych balonów stał się imponująca dekoracją uroczystości. Na podium znalazły się jeszcze klasy: 1 B i 1 F Zwycięzcy otrzymali klasowe “Wyjście ze szkoły” w dowolnym celu integracyjnym oraz nagrodę pieniężną. Z “Wyjścia ze szkoły” będą mogli też skorzystać uczniowie 1 B, nagrodą za trzecie miejsce będzie dowolnie wybrany “Dzień bez pytania”

Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałą zabawę 😘