Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Finał konkursu Science ROCKS
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Finał konkursu Science ROCKS

11.03.2019

27 lutego odbył się w naszym ZSO finał konkursu Science ROCKS. Przypomnijmy, że zadaniem było stworzenie krótkometrażowego autorskiego filmu propagującego uczenie się przedmiotów ścisłych. Choć tematyka nie była łatwa, kreatywność uczniów przerosła najśmielsze oczekiwania nauczycieli. Jesteśmy dumni, to wielkie szczęście mieć tak wyjątkową młodzież: pełną pasji, błyskotliwych pomysłów, zaangażowania.

Na konkurs spłynęło ponad 20 prac. Oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum oraz Liceum.

W liceum wyniki przedstawiają się następująco:
III miejsce exequo dla Konrada Gajcy oraz Marty Gołuch oraz Tymona Świlskiego, Filipa Sprusika, Tomasza Janczały z klasy 2c
II miejsce dla Darii Jarzębowskiej, Zuzanny Olendzkiej i Kingi Rumińskiej z 2c
I miejsce dla Amelii Białeckiej z klasy 2b

Wielkie brawa i podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie, dziękujemy pomysłodawcy i organizowatorowi Pani Alicji Józefiak oraz Pani Aleksandrze Sprusińskiej za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu konkursu i zapraszamy na pokaz filmu Amelii, który był bezkonkurencyjny!

Skip to content