Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Nasza oferta na targach szkół ponadgimnazjalnych
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Nasza oferta na targach szkół ponadgimnazjalnych

16.04.2018

Wiosna to też pora roku, kiedy nasza szkoła uczestnicy w targach szkół organizowanych w gimnazjach powiatu gdańskiego. Dotychczas mieliśmy okazję gościć w Łęgowie, Trąbkach Wielkich i Pszczółkach.Przedstawiamy wówczas naszą ofertę edukacyjną zachęcajac młodzież gimnazjalną do podjęcia nauki w naszym liceum. A na pewno warto, dowodem są nasi zadowoleni licealiści, którzy w murach naszej szkoły czują się dobrze, a osiągane przez nich wyniki są imponujące.