Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim • +48 58 682 32 13 • sekretariat@zso1.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1 • +48 58 682 36 10 • liceum@zso1.pl

Home 9 Aktualności 9 Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w piłce nożnej
https://uonetplus.vulcan.net.pl/pruszczgdanski/

Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w piłce nożnej

26.03.2018

W dniu 26 marca na boisku przy Zespole Szkół Rolniczych w Rusocinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w piłce nożnej 6 – osobowej szkół ponadgimnazjalnych. Do udziału w zawodach przystąpiły 3 szkoły z naszego powiatu, które rywalizowały systemem “każdy z każdym”. Zwycętswo z kompletem wygranych odnieśli uczniowie “Jedynki”, drugie miejsce zajęli reprezentanci ZSOiO a na trzecim stopniu podium stanęli gospodarze. Po dwóch zwycięstwach w tym roku szkolnym (I miejsce w halowej piłce nożnej) nasza szkoła będzie mogła potwierdzić swoją dominację już w maju, kiedy to odbęda się 11-piłkarskie.

Wyniki:

LO nr 1  –  ZSR Rusocin   1 : 0

LO nr 1  –  ZSOiO Pruszcz Gd.   2 : 1

ZSR Rusocin  –  ZSOiO Pruszcz Gd.   1 : 1

Skład naszego Liceum:

Marcin Chmulak 3a – Krzysztof Raczyński 2c, Jan Mokrzyszak 3a, Filip Świercz 3d, Jakub Żubrowski 3d, Dominik Ciołek 2a, Kacper Dąbrowski 2b, Maciej Preuss 1a, Sebastian Matusz 1d, Bartek Pierz 1d, Przemysław Malanowski 1c

Opiekun: Bartosz Berlik