Home 9 Aktualności 9 „Kalendarz Adwentowy” – wyniki konkursu

„Kalendarz Adwentowy” – wyniki konkursu

18.12.2017

W grudniu 2017 r. w ZSO nr 1 w Pruszczu Gdańskim nauczyciele języka niemieckiego liceum zorganizowali Szkolny Konkurs Językowo- Plastyczny:„Kalendarz Adwentowy” dla uczniów liceum.

Celem konkursu było promowanie wśród młodzieży  kultury i tradycji Niemiec oraz rozwijanie kreatywności uczniów. Konkurs polegał na własnoręcznym wykonaniu kalendarza adwentowego z zachowaniem jego tradycyjnych elementów. Cieszył się on dużym zainteresowaniem uczniów (14 uczestników), a prace były pomysłowe, różnorodne i twórcze.

Wyniki:

I miejsce:  Maria Chojnowska  kl. 2d

II miejsce:   Barbara Niedziela  kl.   3a

III miejsce:  Magdalena Warda  kl. 1b

Wyróżnienie:   Zuzanna Apa kl. 1d  i Aleksandra Łoniewska  kl. 3d

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSO nr 1.

Organizatorzy konkursu:

Małgorzata Wyrzykowska